| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sam,
bydlím na polosamotě v malé vesnici (cca 300 obyvatel), tak ti přesně můžu říct, jak to tu žije ~:-D
Totiž spíš nežije. Přijedeme z města mezi pátou, šestou, někdy k sedmé, udělám večeři, pustím si k tomu rádio, díváme se na zahradu na srnky (dneska)~:-D. Povídáme si s mládětem, najíme se a každý zaleze k svému (manžel si čte, já obvykle dělám chvíli něco do práce, chvíli něco pro obec nebo se dívám jednoduše na film na počítači, mládě na hodinu na počítač). Pak se kolem osmé zase sejdeme v obýváku.

Od jara do podzimu jsme odpoledne venku na zahradě. Máme cca 5000 m2, takže je pořád co dělat. Letos to prý bude bazén, já chci opravit skleník, natřít bránu, sušák...

Občas máme zastupitelstvo (jsem zastupitel), občas kulturní komisi, občas Červený kříž, sem tam nějaká přednáška.

Takže takhle se žije v pohraničí ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.