| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím o pochopení a zároveň berte jako varování, že i poměrně inteligentní člověk může podlehnout..
Podepsala jsem jakousi přihlášku k zajištění levnějších energií - "šmejdskou". Byla jsem v oslabení, těžko vysvětlit - praskl mi rub, držel jen nasazený, po dvou hodinách obvolávání 18 zubařů v Ostravě bez úspěchu jsem si napustila vodu do kýblu, že doma vytřu, celkem jsem spěchala, asi za hodinu musela jet do školy pro kluka, no nervy z toho zubu, z těch zubařů, sebevědomí na nule, přecitlivělost.. no a taky vlastní blbost..
Někdo zazvonil - jsme Centrální výběrové řízení, potřebujeme se dostat do sklepa k elektřině - řekla jsem ať zazvoní na předsedkyni v baráku. Za chvilku zvonili u dveří, u předsedkyně už byli - prý.. Před půlrokem chodilo něco poštou, co mělo nájemníky upozornit na jakési změny v administraci za energie, že se týká poplatku za vystavení faktur, které budu mít levnější díky tomu výběrovému řízení (VR) a tohle furt dokola, prostě o nic nejde.. Podepsala jsem to, pak několikrát volali na nějaké ověření údajů. Celé mě to obtěžovalo, chtěla jsem ho vypakovat co nejrychleji, podepsala jsem to! Vlastně nechápu, jak mohl sedět u mě v obýváku.. no jsem debilka, ale prosím pomoc, pište mi, jestli máte nějakou zkušenost. Dnes mi přišel dopis se smlouvou, dle které jsem "povinna" přejít k dodavateli energií, který bude tím řízením vyhrán a je nemožno odstoupit.
- nechci vás odradit příliš dlouhým příspěvkem (jak mám ve zvyku), tak podrobnosti uvádím do dalšího.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.