| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No nepropadej panice se dobře řekne - nemusíte to netu hledat, já vám povím: někdo tam psal, že opravdu dostal výhodnější podmínky, smlouvu podepsal na dva roky, po té době ale chtěl změnu, už proto, že se stěhoval a chtěl nějakého velkého spolehlivého dodavatele, ale najednou zjistil, že smlouva běží furt dál a není možno ji zrušit, nakonec se mu povedlo, s nějakým poplatky, celkem asi 6tisíc!

2. Přihláška je sjednána na dobu určitou, 6 měsíců na jedno VR.
- CVR se zavazuje uzavřít s vítězným dodavatelem smlouvu o dodávkách - na základě zmocnění (přiloženo - s mým podpisem! z toho tabletu?)
- zájemce podpisem tého přihlášky výslovně žádá poskytovatel, aby s plněním svých povinností vyplávajícíhc z přihlášky začal bezprostředně po jejím uzavření, tedy před uplytnutím zákonné 14denní lhůty pro odstoupení od přihlášky. Není tím dotčeno právo na odstoupení od přihlášky.
- to jsem projela.. Každopádně já jsem je nežádala. O nic. Oni mi něco nabídli. Ptala jsem se toho pracovníka u mě doma i v tom telefonu, až to řízení proběhne a dají mi vědět, já pak musím s novým dodavatelem podepsat smlouvu - řekli samozřejmě, nikde ani slovo o zmocnění!
?? - zájemce je povinen zdržet se právního jednání, které by mělo za následek nemožnost sjednání smlouvy o dodávkách energií s vítěz. dodavatelem prostřednictvím poskytovatele jako zmocněnce v době platnosti této Přihlášky. Za toto porušení je poskytovatel oprávněn uložit smluvní pokutu 2 000 kč splatnou do 14 dnů. Poskytoval se zavazuje uhradit zájemci smluvní pokutu 2 000 splatnou do 14 dnů pokud poruší závazek poskytovatel uspořádat VR.
- tohle je právně v pořádku?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.