| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dokud jsem byla bezdětná tak kolem mě zpomalovali auta, chlapi troubili pískali, volali na mě ,, Čau krásko".
Když jsem otěhotněla a začalo to být vidět myslela jsem si, že od tohoto budu mít pokoj. No asi týden před porodem mě jeden pán na ulici pozval na kafe. Slušně jsem se omluvila a vysvětlila jsem mu, že jsem těhotná a pít kafe nemůžu. Pán povídá, to nevadí, tak pojdte na něco jiného dobrého... Nepochopila jsem to, co chtěl dělat s těhotnou:-)
Nedávno jsem vezla syna v kočárku, zastavilo u mě auto a mladý sympatický muž vystrčil hlavu z okýnka a povídá mi: ,,Čau, kam jdeš?" Vzhledem k tomu jak mě suveréně oslovil a hned mi tykal, myslela jsem si, že jde o nějakého známého, kterého si ted nemůžu vybavit a proto jsem odpověděla po pravdě kam jdu. A chlap k mému údivu povídá:Tak já tam na tebe počkám. Nechápala jsem o co jde a myslela si, že si ze mě dělá legraci. Když jsem došla do svého cíle, muž v autě tam opravdu čekal. Vylezl z auta představil se mi, dal mi pusu a hned se ptal, kam spolu půjdem. Povídám mu, že asi nikam protože jsem už hodně dlouho zadaná. Tak jsme se rozešli ve vší slušnosti, ale dost mě to zaskočilo takové chování k ženské s kočárkem~:-D
Ještě musím dodat, že se oblékám jako typická mamina do džínů a tenisek, nejsem žádná sexbomba v minisukni a na jehlách ani elegantní dáma, z makeupu jsem ráda když stihnu řasenku. Jsem menší štíhlé postavy a vlasy nosím rozpuštěné v takovém tom přirozeném stylu špinavé blond barvy, vlnité, dlouhépůl zad.
Ze svých zkušeností usuzuji, že pro některé muže jsou ženy přitažlivé v jakémkoli věku a stavu~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.