| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Za mne je andulka jeden z nejlepších domácích mazlíčků - nenáročná, nesmrdí. Menší nevýhoda naší jinak milé a zpěvavé andulky je to, že nechce vylétávat z klece a není metoda, jak ji k tomu přesvědčit. Zkoušela jsem dávat jídlo i hračky ven, ale ani hlad nezabral. Naštěstí máme prostornou klec.Moje andulka když jsem bylá malá dělala přesně to, co tady popisujou holky-polétávala po bytě, koupala se v dlaních,jedla s náma, při učení mi seděla na rameni,...taky okusovala tapety a papírovou lampu~:-D
1. Přeměřila jsem naši klec ze zverimexu a rozteč máme 13mm, nikdy mne nenapadlo to zkoumat a není s tím žádný problém
2. Nepořádek dělá přiměřený, tedy u nás jen v kleci. Klec máme umístěnou na stolku a z otevřené klece vede žebříček, na kterém andulka sedává. Pokud kadí, tak na ten stoleček, který setřu dětským ubrouskem během vteřiny. Klec máme s dcerou vyčištěnou do 5ti minut, čistíme 2-3krát týdně podle nepořádku, s křečkem to bylo delší, navíc mi hrozně smrděl..
3. Tip na nepořádek - ruční vysavač,dětské ubrousky, ve zverimexu jsem kupuju tekutý přípravek na čištění klecí, má několik vůní, já mám nejradši vůni dětský pudr, dlouho pak voní nejen klec, ale i celá koupelna:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.