| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dam to sem, at se nezatoto vlakno:

Ohledne zardenek - mam vzpominku, ze jsme byly ve skole holky hromadne ockovany kolem 12 let. A dokonce snad nejdriv testovany na protilatky.
Nebylo to u vas taky? Jsem 1968.

To je prece ten nejrozumnejsi postup.

Mala historka, Nemecko, 2007.
Jsem poprve po stehovani u novyho pediatra.
Jako soukrome pojistenej pacient, takze rozbalil cervenej koberec...~;)
Sdelim mu, ze dite nebudu ockovat podle "doporuceni" farmaceutickyho prumyslu.
On mi drzel pulhodinovou (!) prednasku o nebezpeci ruznych detskych chorob, ja s nim kazdou probirala podle statistiky a nebezpecnosti.
Pak mu dochazely argumenty a zrejme i sila, tak vytasil BOMBU argument:

"Ja nechci mit v me praxi neockovany deti, protoze: kdyz mi sem prijdou se zardenkama, tak se mi muzou nakazit moje sestricky a pomocnice tady a ony to jsou jeste mlady telata. Ja nevim, jestli jsou proti zardenkam chraneny a co kdyby otehotnely!?
A ja za ne mam odpovednost."

Timhle me dorazil. ~t~~8~
Vetu
"Tak proc JE neotestujete a nenaockujete?"
jsem spolkla, rekla jen "tak peknej den" a prchla ven...

Doted nevim, jestli byl on tak blbej nebo me za tak blbou povazoval.
Pravne by mel pruser on, ale vydat par supu za laborku a vakcinu, na to byl lakomej..?
Ja fakt nevim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.