| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, mám a měla jsem vždy.
Už jsem to tu někdy popisovala - jsem jako Shrek - mám vrstvy:) Vrstvy, které jsou mi nejblíž, a tam mluvím opravdu o přátelích (nebo, jak Ty píšeš, Přátelích:) ) Další vrstva je trochu volnější, řekněme blízcí kamarádi, pak vrstva kamarádů, vrstva známých... Ale ve skutečnosti jsou ty vrstvy ještě jemněji dělené, jen pro ně nepoužívám žádná označení. Vždycky ale vím, jak "daleko" od mého "jádra" dotyčný stojí.
A ta vrstva, která je mi nejbližší, je blízkostí srovnatelná s mou "rodinnou vrstvou" mé nejbližší rodiny. Tak, jak píšeš - takové "partnerství bez sexu" :) V téhle nejbližší vrstvě mám momentálně tři ženy a jednoho muže. ALe rozhodně bych nedokázala definovat tak, jak popisuješ, co by to u nich splňovalo. Četnost našeho kontaktu je velmi různá, v rozsahu od dnů po měsíce, vzájemně projevovaný zájem o život druhého taky různý, zejména vzhledem k velké rozdílnosti otevřenosti povah jich všech čtyř... ale ve všech případech mě s nimi spojuje obrovská dávka oboustranné důvěry a vzájemného přijetí. Žádná vědomá očekávání vůči nikomu z nich nemám. Nevylučuju, že mám nějaká podvědomá, která si rozumově nedokážu uvědomit.

Ve vrstvách "dál od těla" mám samozřejmě lidí mnohem víc. A během života se jejich "pozice" ve vrstvách mění - někteří se s časem přesunuli blíž, jiní naopak dál, někteří z mých "vrstev" vypadli úplně, jiní, nověji získaní, pomalu prostupují blíž a blíž a považuju, minimálně v jednom případě, za velmi pravděpodobné, že dojde až k prostoupení do té vrstvy nejbližší :) Uvidíme. Vztahy buduju velice pomalu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.