| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grainne,

jasně, rozumím.

Osobně si tedy neumím představit, že by někdo kritizoval něco jiného, než věci jako ta "koňská hromádka", tj. věci, který člověk udělá a tomu druhýmu nějak vaděj, případně jako ta trenérka (chceš se něco naučit a ten člověk, co Ti říká, že ten posez na tom koni by měl vypadat jinak, je za to placenej a přímo to od něho chceš.)

Představa, že by někdo kritizoval, jak žiju nebo jak dělám některý věci, je pro mě z říše sci-fi, a ani nevím, jak by to probíhalo. Ještě tak si to umím představit, že to někomu můžou dělat rodiče, maximálně tak sourozenec, pokud maj subjektivní pocit, že se řítí do průšvihu (což může být opravdu jen subjektivní, ale může to být i pravda a ti lidi můžou mít jako nejbližší autentickou starost), ale od cizích si to neumím představit vůbec, ani CO by mohli kritizovat.

Zkouším si představit, že by ke mně třeba za svobodna přistoupila sousedka a řekla by "slečno Kudlová, nelíbí se mi, že žijete se svým partnerem na hromádce", ale moc mi to nejde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.