| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je pravda, ve škole tě postaví před třídu a dělej co umíš. Dělala jsem lecos i chvíli podnikala, ale nikde ani v tom podnikání jsem to takto neměla. Všude mě zaučili, chvíli byl někdo se mnou kdo kontroloval mě výsledky práce, aby se ven jako výstupy nepouštěli úplné nesmysly. Já měla velkou výhodu, že jsem ve školství začínala jako AP u výborné zkušené učitelky. Ten rok mi strašně moc dál. Rok se nikdo pretvarovat a předvádět nevydrží stane se spousta situaci na které je třeba reagovat teď hned. Podle mě by státnice na Ped. fakultách měli být v srpnu a ten poslední rok by měli studenti asistovat a psát diplomku. Přesnou jasnou kasuistiku třídy, nebo výukové materiály. S tím že jednou měsíčně by měli studijní den na fakultě kde by konzultovali diplomku a rozebírali co za měsíc ve třídě viděli zažili. Pak by možná trochu byli připraveni na to co je čeká.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.