| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šatnu máme o patro níž, věšáčky nehrozí, takže když se podaří (včera dvě děti) u výstupu ze třídy je stůl, který není odnikud moc vidět, za jeho hranou jsou sáčky s mokrými věcmi dětí. Lůžkoviny už se tou dobou točí v pračce a chůva (nejsme školka, jen dětská skupina) jen při odchodu ukáže rodiči - pokud je to maminka ani to ne, protože ta si většinou uvědomí, že prcek má na sobě jiné věci než ráno a už očima vybírá sáček. Tentokrát byl jeden sáček ze spaní a druhý z venku, takže jsem zaslechla jen větu "prosím koukněte, jestli už uschly gumáčky". Neuschly, maminka si je vzala domů, donesla dnes ráno. Máme i dost dvouleťáků, na rodičích záleží, jestli mají mít plenu nebo ne, je pravda, že mne překvapilo, jak rychle odplenkování v kolektivu proběhne a to jednoznačně nikdo plenky ani nehody neřeší. Děti jsou nadšené z pidizáchůdků, "hromadné" čůrání před svačinou, po svačině, před vycházkou, po vycházce....velcí řeknou, že nechtějí, malí úplně neví a jdou to zkusit. Na rozdíl od problémů s jídlem mě tohle hrozně příjemně překvapilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.