| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slupko, něco jsem našla i novějšího, ale to neotevřu momentálně ani já, protože jsem doma s nemocným dítětem. Ale i tenhle článek je dost obsažný. A zneužitelnost mě děsí. Resp. už nikoli teoretická zneužitelnost, ale reálné zkušenosti se zneužíváním.

Ale asi mě tu vlastně ze všeho nevíc vykolejuje to vyrábění protikladu "důstojný odchod (koneckonců, společnosti obchodující s euthanázií se důstojností ohánějí více než velmi, Dignitas vincit)" proti "život v nízké kvalitě". Což implikuje absenci důstojnosti u života v bolestech atd. A v tom je myslím to zásadní, co mně osobně staví dost jasně proti obecné legalizaci euthanazie. Já vnímám každý život jako důstojný. Neumím si představit, jak by mu na důstojnosti mohla ubírat nemoc, nemohoucnost, zmatenost, osamělost... a nepotřebuju nikomu dodávat důstojnost jeho zabitím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.