| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Eudo: já se tady na diskusi nikdy s nikým nehádám, ale mám/měla jsem ve svém nejbližším okolí čtyři seniory, o dva z nich jsem se intenzívně starala do jejich smrti, takže když mi napíšeš, že jsou to zkreslené názory, tak mě to vysloveně uráží. Že jsi něco nezažila, tak to neznamená, že to neexistuje. Já s těmi lidmi trávila i 18-20 hodin denně, několik let. Nemám důvod si vymýšlet.
Jestli senioři kolem tebe jsou aktivní, tak ti gratuluji, jsi ušetřena spousty náročných a smutných situací. Já takové seniory znám, osobně, vím, že existují, chodím s nimi na turistické výšlapy. A pak znám ty, které vyčerpá i pár metrů od zastávky autobusu.
Kudlo: ano, asi se pohybuješ mezi jinou skupinou lidí. Já netvrdím, že pětaosmdesátníci nezvládnou počítač nebo telefon. Já píšu, že EXISTUJÍ i senioři, kteří to nezvládnou, a to přesto, že dříve techniku zvládali. Co je na tom tak neuvěřitelného? Je pro tebe stejně neuvěřitelné, že jsou děti, co umí říct "ř" ve 2,5 letech a pak ty, co kvůli tomu chodí na logopedii ještě ve druhé třídě? Neexistuje diverzita, jsme všichni stejní? Na to, jak často se pohybuješ na Rodině, bych si myslela, že víš, že spousta variant je možných.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.