| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když jsem byla teenager, strašně jsem chtěla umět něco výjimečného, abych v něčem vynikla a byla fakt dobrá.
Až časem jsem si uvědomila, že umím od všeho možného trochu...a že je to vlastně obrovská výhoda, protože existuje málo věcí, na které jsem úplně levá. Dokážu se naučit leccos (až na to porozumění cizímu neslovanskému jazyku a taky chemii :-) a samozřejmě další věci) a dokážu propojit hodně věcí mezi sebou, které jsem se už naučila a vnímat souvislosti.
Dokážu se napojit a naladit na jiné lidi a vnímat svět jejich optikou, dokážu vnímat určitou problematiku třeba z deseti různých úhlů.
Dokážu se rychle zorientovat v mnohých problémech a neztratit hlavu, i když samozřejmě mám určitá svá omezení, hlavně pokud se to týká mě samotné :-), tam mi nadhled samozřejmě pokulhává.

Takže jsem nakonec ráda, jak mě příroda stvořila, i když nevynikám :-), ale už to vůbec pro mě není důležitý.

A zlobila jsem se na svoje tělo, že je moc - hm, jak to říct - mohutné ~:-D a že nejsem vyloženě křehký holčičí typ...jenže poslední dobou si uvědomuju, že prostě - to tělo je zdravé i přes zátěže, co překonává, nezklamalo mě, stvořilo 4 děti a prostě - funguje, by´t mu zas tak moc pozornosti nevěnuju.

A co se mi líbí ne na mně, ale tak na životě, kterej žiju - poslední dobou se ke mně shlukují lidi ze širokého okolí...i ti nejbližší...a prostě jsme spolu rádi.
Je to na jednu stranu trochu vyčerpávající, na druhou stranu z toho mám velikou radost...že - žiju mězi těma všema. ~;((



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.