| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gladyo.. já bych tak ráda byla.

Zatím ne babička, jsem máma kluků a čerstvě opustili teenagerovský věk. Ale ráda bych byla v hezkém vztahu s přítelkyněmi svých synů. Zatím byl zaláskován jeden ze synů a moc to neklaplo.
Mrzí mne to, povětšinou dobře vycházím s lidmi, s kluků přáteli - vlastně se všemi, krom synovy lásky. Párkrát jsem vyvinula snahu i přesto, že jsme si vážně naprosto "nesedly". Nejen se mnou, nesedla si i s jejich přáteli, s prarodiči, sourozenci atd.. a nepoddalo se to.

Škoda, doufala jsem, že konečně nějaká parťačka ženského rodu. Nemusíme být stejný. Naprosto respektuji, že syn bude výhledově její partner, nemám dojem, že mi ho bere, nejsem tenhle druh mámy. Ale to je takový názorový protipól, že celou dobu, ať udělám cokoliv, jdu proti větru. Když se na něco ptám, - do všeho se pletu, když se neptám - nemám zájem... Když popřeji k narozeninám a předám dárek.. "hm, díky " a dojem, že jsem koupila něco, co se nelíbí, když popřeji, nic nedám "to je divný", když ani nepopřeji "tvoji rodiče na mne kašlou"...

Syn tančí mezi vejci - matka - nebo spíše rodiče a sourozenci a prarodiče a přátelé a kamarádi x přítelkyně. Podotýkám, že nekomentuji, nepožaduji, neřeším, když můžeme a je vznesena prosba - pomůžeme - půjčit auto atd. A VONO TO NEJDE...už jsem se vcelku smířila s tím, že pokud spolu budou žít, vezmou se, děti atd.. tak syna moc často neuvidím a případná vnoučata už vůbec. Protože prostě vadíme...



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.