| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A co na to jít z jiného konce? A prostě nepoužívat na koupání nic. Je potřeba aby to bylo teda vlézt do vody a zase vylézt a převlíct se. Ono totiž voda je chladnější, krvácení se zastaví.

Kdysi mi to říkala babička, která dědečka sbalila na to, že uměla plavat a chodila v létě denně plavat do Vltavy.

Já mám vyzkoušeno v našem bazénu, a dceru jsem nechám plavat taky. Ono v ty nejhorší dny to nejspíš nejde, ale to je jeden dva dny a to je člověku stejně tak blbě, že po nějaké činnosti netouží. A u nás v rodině v těch mírných dnech fungujeme klidně se slipovkou.

A než se někdo pustí do hygienické stránky - tampon je taková cesta skrz - nasává okolní vodu a tím jí vnáší do těla a drží pochvu "otevřenou". Pochva je normálně uzavřená a při plavání je ženská "naležato", takže ani nepůsobí gravitace.

Asi bych nešla do veřejného bazénu (kvůli ostatním lidem, přeci jen, kdyby se to vymklo, tak krvácet jim do vody je humus), ale doma nebo do řeky nebo do moře imho klidně, pokud budu mít vyřešené okamžité převlečení do suchého a vložky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.