| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jezdila jsem víceméně povinně od první do osmé třídy na 3 týdny. Bylo to dané, tábor od podniku, s většinou dětí jsem se neznala, stalo se, že jel někdo, koho jsem znala trošku. Vždy mě mrzelo, že moji kamarádi jezdí na jiné tábory, ale neměli jsme na výběr, tábory byly v podniku přidělené.
Vždycky jsem to nějak přežila, na některých se mi i líbilo. Někde ale ne, ale bylo to dané kolektivem a vedoucími než místem jako takovým. Jen ten první tábor, kdy se spalo ve stanech s podsadou, byla tam zima, neustále pršelo a já jsem tam byla po první třídě nejmladší a ostatní mi to dávali sežrat, byl docela hrozný a nerada na to vzpomínám. Sama bych takhle své dítě neposlala. Moje děti jely na tábor, až když si samy řekly, že by to zkusily a jen na týden.

Nikdy jsem se ale moc netěšila, protože jsem nevěděla, co mě čeká, s kým budu bydlet a jací budou vedoucí. Kdyby se mě zeptali, jestli chci jet, nejspíš bych řekla, že ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.