| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak zažila jsem 2, první byl od ROH, takže mě odvezli do lesů s bandou dětí tatínkových kolegů, které jsem viděla poprvé v životě , s nimiž jsem měla soutěžit ve sportovních disciplinách a úklidu stanu, bodovalo se to a výsledky se prezentovali pomocí odznáčků na nástěnce, ten můj, který byl beznadějně nejníž, jsem se pokusila jednou zcizit.

Ani tvor, co se považuje za extraverta, to nemusí mít na táboře lehké.

Druhý byl se spolužačkami ze ZŠ, taky jsem byla starší, to se dalo docela vydržet. Spaly jsme na zámku v Bezděkově, bylo nás na pokoji strašně moc, dneska by mi švihlo.

Svým dětem jsme to nezavedla, ale nejmladší byla v příměstských (muzejní a koňský), muzeum bylo velmi dobře připravený a vedený, vzpomíná na to ráda. "Atraktivní" koňský byl podvodem na dětech i rodičích (jídlo, program, lokace a nakonec i absence koní), byla tam 3 dny a pak jsme na to rezignovali, reklamaci jsem nepodala, protože jsem měla jiné starosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.