| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to ja sice na zadnym tabore nebyla, ale 2x na 3 tydennim chmelu na gymnaziu. Ten prvni - v naky skole v naky zapadly vesnici "blizko" Prahy. Nacpany prespavani ve tride na slamnicich, s 20 cm ulickou mezi, kufry jsme mely pod hlavou, a budouci slavna nemcinarka (ja mela nglictinu, tak jsem ji unikla) nam kazala, jak "co je prirozene neni hanebne", kdyz jsme mely mens a nemely se kde mejt…) - tam se pres 2000 prazskych stredoskolaku ty 3 tejdny nemylo, aneb bebylo kde si umejt ruce). Krmili nas 2x denne rajskou s makaronama do stejnyho esusu, kam jsme posleze rano dostali caj. Druhej rok jsem odmitla ject, ackoli jsem riskovala vylouceni ze skoly. Treti pred maturou jsem byla nucena. To jsme spali asi stovka holek na tripatrovych palandach nad prasecinem, kam se dalo koukat skvirama v podlaze, lezlo se tam po jednom zebriku od hnojiste s jednou kadibudkou pro cele osazenstvo. V noci jit curat si troufly jen ty nejodvaznejsi, po cemz nasledovalo predstaveni druhe nemcinarky, ktera spolu s rustinarko0u nas mela na starosti a spaly u dveri, a ktera hned rozsvitila jedinou zarovku na celou pudu bez oken a s rukama v sirokych bocich silnym hlasem hlasala "DEVCATA! NEDELEJTE MI TADY Z TOHO ESTRRRRRRRRRRADU!" a predvadela nam vojenskym krokem, jak naslapovat, aby se cela puda neotrasala, takze jsme se hihnaly na slamnicich a obavaly, ze skoncime mezi tema prasatama. Sbiraly jsme od 6 do 6 a kdo nemel nazbiranejch 6 vertelu, nesmel ven. A to nemel nikdy nikdo, byla to nemozna norma =cili zaruceny zpusob preventivni ochrany, meli nas pod dohledem. Tenkrat to bylo horky leto, jako letos, 33 C denne, lahudka na pude bez vokna, v prasecim smradu, hlavne pro ty holky, co spaly u druhy steny. Posleze mi maminka dovolila si za vydelanych 200 Kcs koupit na saty. Usila mi modrou manzestrovou sukni s ksandama a cervenobilo prouzkovanou bluzku, a ta rustinarka byla na mrtvici, jak chodim na vyberovou skolu v amerikanizovanym uboru a hrozila mi kouli z rustiny…. Jo, to byla leta....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.