| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Možnost vlastní sprchy a WC v kempu jsem viděla jen v (některých) kempech ve Francii. Není to moc časté. U nás bych tipovala že nic takového nebude.
Leda teda chatku nebo mobilhome, ale to asi nebude už nic moc volného. ty velmi dobré kempy budou mít plno.
Ale nepochopila jsem zda je myšleno "kempováním" stan nebo chatka nebo jaké je tedy přesné zadání.

V Čechách já nekempuju moc ráda, ta úroveň je o dost nižší než na západ od nás, i když jistě existují výjimky.

Pokud bych měla doručit super kemp, zejména co do úrovně sociálních zařízení, tak stačí kdekoliv v té Francii. to je zcela jinej level, než jaká je obecná představa o kempech, zejména na zdejším diskuzním fóru.
Ale i v Německu, Rakousku a Itálii mívají velmi solidní úroveň.
Jela bych tam.

Ale například velice slušný je třeba kemp v Sarváru a zároveň je tam aquapark a wellnes, třeba.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.