| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pro doplnění: ten děda ho tam házel opakovaně, ne jednorázově, ani dvakrát, ale asi 6x. Zřejmě očekával, že popáté chlapec kraulem obkrouží koupaliště. Ten chlapeček byl hrůzou bez sebe, protože vždy, když se vynořil,kašlal a lapal po dechu , doplácal se do bezpečí k milovanému dědečkovi, ten ho vzal do náruče a mrštil s ním do vody, respektive pod vodu. Ta panika, děs a topení toho dítěte bylo velmi evidentně vidět. Plavčík zasahovat nemusel, protože děda vnuka vždy včas zachránil. Celá situace trvala pár minu - frustrovaný děda se ukojil poměrně rychle. Prarodiče ze strany matky nijak nezasahovali, přestože byli blizoučko a přihlíželi.
Jejich nečinnost mě tak fascinovala, že jsem si říkala, že to prostě není možné a babička zasáhne. Proto jsem nezasáhla já. Také jsem myslela, na to, jaké asi mají mezi sebou vztahy - prarodiče od matky s prarodiči od otce. To bývá též složité. Takže ne , spáchala jsem trestný čin a nezasáhla. Ale mrzí mě to. Nejraději bych jim ho vytrhla, odnesla v náručí a naučila plavat hezky. Tak jak to naučila babička kdysi mne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.