| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nastíním situaci. Klukovi chybí pár věcí na zimu. Mně se potento auto, včetně zaplacení různých poplatků, takže bohužel padne ta malá rezerva, co byla na straně. Nicméně - měl slíbeno od ex, že dnes půjdou zimní věci nakoupit. Měli domluveno Pátek,to padlo. Tak se domluvili na dnes na ráno - ale kluk přijel unavenej, ex jel do posilovny, takže se nákup odložil až teď na večer. Kluk trochu v napětí, já také - jestli se tedy pojede, či ne (minulý rok se to odkládalo, až z toho sešlo. A tak je to u spoustu věcí)

No - teď tedy ex přišel, že jedou. A mladej - že nikam nejede,zavřel se v pokojíčku, málem mi výkopem zničil pračku. Takže ex se naštval zase na něj - tím pádem vše padá.
Zítra - problém, jak se dostat do školy, ale holt bude muset vstávat po 6.00 hodině, aby byl na 8.30 ve škole.
Zimní věci mít nebude, jedině že nevyzvednu auto z opravny a peníze využiji na tento nákup - ovšem bez auta nemohu zase jezdit za klienty, které mám na mobilní službu.
3. důsledek - nevezme si lék, který nesmí vynechat - takže důsledky ve škole zvýšená nepozornost a agrese.
Takže - teď mám na něj hrozný vztek - a samozřejmě i na exe.
Nakonec tedy to udělám tak, jako vždycky a půjdu na kartě do mínusu. A říkám si, jestli ho nerozmazluji. Jinak - není to stěžovací, spíše jsem pod emocí vzteku a říkám si, že to chce jiný úhel pohledu. On a ex jsou jak dvě nášlapný miny a já lítám mezi nima a někdy má pravdu ex, někdy mladej - a co teď?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.