| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, čtu tady spoustu příběhů na cysty, které vás trápí. Máme výborné zkušenosti s čistě bylinnými produkty, které cysty dokáží odstranit.
Napíši pár příběhů:
Měla jsem docela veliký myom (1,5 cm) v těhotenství
čaj ESDrink + Emulips forte a OK gama
Na dalsim ultrazvuku uz ho nenašli Petra Stankova

cca ve 30 let .. jsem měla zvláštní bolesti v podbřišku a nedostala jsem menzes .. tak jsem si myslela, že čekám třetí :-D no .. ale lékař mě vyvedl z omylu, že mám zvětšené cysty, takže jsem měla nějak rozhozený spodek. Jsem se tak lekla, že jsem nasadila ve velkých dávkách (4x denně) OK Tau+, Emulips (forte ještě nebyl myslím) a OK Alfa+ ... jen dovětek, lékař tvrdil, že se to bude muset nějak prý operativně řešit, nebo co .. a že mám přijít za měsíc na nějaké předoperační vyšetření, po tomto notně mohutném užívání to nějak přešlo, spustila se mi menstruace .. a při kontrole zjistil, že není třeba dělat nic .. ale byl dobře v šoku Andresa Veselá


Velmi ráda se podělím s mojí zkušenosti s výrobky OKG. V prosinci mně lékař zjistil na levém vaječníku 7 cm cystu a myom,v lednu jsem měla jít na operaci,už jsem radši k lékaři
nešla a začala jsem ve větších dávkách užívat Detox,Tau,Betu,drink a Forte a Factor Basi NO. V pátek jsem šla po půl roce na kontrolu k jinému lékaři, který mně oznámil, že by do žádné operace nešel, protože myom se ztratil a cysta se zmenšila na 3 cm, takže mám přijít až za půl roku. Jsem velmi vděčná za výrobky OKG. Ivana Cerovska, Přelouč

Pokud budete chtít poradit, ráda Vám pomohu:
A. Mikezová
tel.: 724090106
www.okg-fit.cz/zdravi-mik

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.