| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no to tuším, že je to těžké.

Mně se moc líbil její obličej předtím. Mám kamarádku - ona je velká žena celkově (také má velkého manžela, děti, psa i dům :-D). A je nesmírně krásná. Určitě má i významnou nadváhu, ale nám se blíží 50 a ona má obličej hlaďoučký jak miminko. Minule jsem jí říkala, že už mne tím štve.. nemá vrásky ani na čele.. bestijka.
A Adele měla obličej podobný - to je ještě mladá holka.

Já mám ráda její písničky, takže vím kdo to je a co zpívá atd., teď pro mne bude tuctová vizuálně .. zjevem, ale stejně ji budu poslouchat. A jak jsem psala, pokud je ona spokojenější, tak je to rozhodně její věc. A má pěknou figuru, ňadra a štíhlý pas, takže asi bude i krásná štíhlejší.

Nevím, jak to popsat, prostě takový dojem a pocity.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.