| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Eudo, asi si nerozumíme.
Píšeš o úplně něčem jiném, než jsem psala já.

Jo a jen pro informaci, chronické nemoci, revmatické problémy nejsou neléčitelné :-), jak jsi na to přišla?
Nebo je to zas hra se slovy? Já sama jsem trpěla chronickou nemocí, jsem Ok...a samozřejmě znám spoustu lidí, co jim jejich chronická nemoc nezůstala..."vyléčili" se různými způsoby.
Ale - pokud tomu nedáš ani tu špetku naděje, a tím pádem prostoru, že by se to vůbec uzdravit mohlo, tak je jasné, že se ti to jistojistě nepřihodí ~;)..

Jo, a jen pro úsměvnou informaci - když jsem šla k dr. s výsledky, které dokládaly, že jsem OK a říkala jsem, že mi tvrdila, že už to mám nadosmrti (je to asi 15 let zpět), odvětila jen: "no, někdy to SAMO přejde". Škoda, že mi tu naději nedala dřív, hned na začátku, pár nocí jsem kvůlivá té "nevyléčitelnosti" probrečela.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.