| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libik “ když ty si dovoluješ předpokládat, že mi doma leží rozcapený vegan, co nepřiloží ruku k dílu a votravuje, zatímco, já uhoněná slepička, sháním zrní, musím znovu předpokládat, že tvůj vztah k mateřství a k dětem je zvláštní. (a promítá se ti i do úvah, jak vyrobit hummus)”

Brzdi. Ať se dítě stará o stravu dle svých ideálů jsem ti rozhodne nepsala ani první a ani jediná. A taky si to myslím. Není to školkáček. Chce se stravovat jinak tak ať začne.

O tom jestli je líné nebo hodné naopak nepsal nikdo a už vůbec ne já. Není to poprvé co tady silně zdurazňuješ to jak je tvé dítě hodné ač to nikdo nerozporuje. Koho potřebuješ přesvědčit? ~;)

Tvé zadání bylo o tom se finančně nezruinovat při požadavku dítěte na jinou stravu než jsi dosud poskytovala. A že máš povinnost ji živit jsi psala taky ty. Takže to opravdu původně vyznělo že dítě vydalo pokyny a ty se snažíš plnit představy i za cenu zvýšené finanční náročnosti. Ale pak jsi upřesnila že dcera má apanáž, majetek a příbuzenstvo ji štědře dotuje. Tj. problém ve financích není.

Dítě si mandlové mléko koupí z apanáže, hummus upatlá samo, tak máš po problémech z úvodního příspěvku. ~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.