| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Za mně, dělej toho drába! Málokterého puberťáka učení baví, všechno co je za týden už je jiná galaxie, tak co by se tím zabýval, vždyť je to tááák dáááleko! Já jsem byla podobný typ, na školu jsem tak nějak kašlala, ne úplně,ale mohla jsem dělat víc. Mamka to tak nechala, asi se taky nechtěla nervovat, tak jsem tu základku jaksi doklepala, potom jsem šla na učňák, který mě tedy nebavil už vůbec a nějak se mi rozsvítilo v hlavě a dodělala si střední dálkově. Ale mohla jsem mít tu maturitu o 4 roky dřív a třeba ještě jít dál, asi bych na to měla, nebo bych to aspoň zkusila. Každopádně bych aspoň měla tu maturitu hned a odpadl ten blbý učňák, který mi nic nedal, spíš vzal. Takže dělej toho drába, vydrž prskajícího a vzpruzeného puberťáka, protože pokud na to jenom trochu má, tak je škoda zahodit příležitost jenom kvůli krátkodobé blbosti!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.