| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zufi, zrovna jsem si poslední dny říkala, jak je dobře, že jsme syna k tomu moři vzali už loni...to jsme ještě stihli tak akorát...letos bychom se nikam už nepodívali a potom kdo ví, co bude, nebudou třeba už tolik finance, ani možnosti...než se z toho svět vzpamatuje...jinak jsme stihli začátkem března oslavit manželovy a synovy narozeniny, v polovině ledna jsem nastoupila do nové práce (ze které jsem teď doma a netuším, kdy se tam vrátíme), v prosinci jsem s kamarádkou stihla přímý přenos baletu Giselle v Lucerně...knihovnu už jsem nestihla, ale knížek tu máme dost, tak kdyžtak sáhnu po něčem, co už jsem dlouho neměla v ruce a mám tu i něco, co jsem koupila a ještě nestačila přečíst...kavárny a restaurace mi nechybí, ale mrzí mě, že propadnou vouchery, které dostal manžel se synem od kamarádů k narozeninám - do Golden Pacific Café a do Království železnic :-D - byly pro nás tři, těšili jsme se, že si to užijeme...ale tak hlavně že jsme zdraví, to ostatní už se nějak zvládne...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.