| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně jednou se vztekajícím se dítětem veřejnost kouzelným způsobem pomohla. Dětem byly asi 3-4 roky, šla jsem s nimi do cukrárny, prostě krásný den s milými děťátky. Jedna dcera ale u stolu dostala dost fotogenický záchvat, protože si to nějak představovala jinak. Mám dojem, že ječela, že už nás má plný zuby, a že už s námi nechce být (asi nesprávný výběr zmrzliny, či co). Druhá dcera i já jsme v klidu jedly zmrzlinu a občas přes ten řev trochu konverzovaly. Řvoucí dceři jsem řekla, že ji budu muset vyvést ven, protože takhle se v cukrárně nemůže chovat.
U vedlejšího stolu seděly dvě starší dámy, situace je evidentně bavila. Jedna z nich dceři nabídla, že si ji klidně vezme k sobě domů, když už s námi být nechce. ~:-D
Ta se zázračně uklidnila, s paní rozhodně odejít nechtěla a najednou nás měla hrozně ráda. Dokonce se smířila s tou zmrzlinou a začala dělat oči, že by si přidala.
Nevyměkla jsem, sdělila jí, že teď už fakt nemám náladu, bo se mi ta scéna nelíbila. Když maminka není v pohodě, nepřiděluje benefity. Zajímalo by mě, jestli to ty dámy vyhodnotily jako správný tah ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.