| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny~;((
Zkouším, zda nemá někdo podobnou zkušenost:
V posledních 2 letech mě osud slušně pomlel; stavy po úmrtí muže jsem tu sdílela poměrně pravidelně, stejně jako soustavné ataky celoživotně manipulující složité matky... v průběhu covidu, který jsem nesnášela příliš dobře, jsem pochovala dlouhodobě nemocného otce~7~ a znovu řešila pohřeb, nyní dědictví... znovu se mi připomněly situace před dvěma lety... Toto vše neuvádím, abych posílila mod bědunky, jen jako kontext situace.
U doktora jsem byla, dle něj je pravděpodobné, že mi začala menopauza, prý je někdy možné, že ji stres vyvolá nebo přiblíží... Do 50 mám pár let čas, přijde mi to brzy. Ale hodnoty fsh hormonů mám 45, čili žádná hitparáda... Z popisovaných klimakterických příznaků mám kromě výpadku cyklu výraznou emoční nestabilitu, obrovské výkyvy nálad, špatný spánek a celkovou únavu, což může a nemusí nutně souviset se menopauzou (viz situace popsaná výše).
Stalo se některé z vás, že výrazný stres ovlivnil menstruační cyklus natolik, že došlo k jeho delší poruše? A až se situace relativně stabilizovala, znovu se obnovil? A pokud ne, jak řešíte emoční stavy? Hormonální substituci s ohledem na onko-genetiku (karcinom prsu) užívat nemohu...
Omlouvám se za elaborát a díky za jakýkoliv nápad...~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.