| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

velmi chabá úroven,pracují tam jen sebestřední pitomci mám ten dojem,kteří se člověku snaží vnutit to,co nechce.
Kolem půlky července jsme byli v brně v restauraci Butchers,prý vyhlášená a že dobře vadí.No tak dala jsem si vepř.panenku s hříbkovou omáčkou a grilzeleninu.Když si ještě ted vzpomenu na tu omáčku,tak se mi zvedá žaludek-byla jako sulc:-©,gril.zelenin byla téměř o samé gril.paprice~a~,no ale tak dobře,konzumace bez poznámek.
Pak přišla na řadu káva - ptám se jasně: máte ledovou kávu,myslím studenou kávu se zmrzlinou vanilkovou a šlehačkou?Odpověd byla,že ano. Čísník donesl šílenou kávovou pěnu,kde kdesi v hlubinách se nacházel kopeček zrmzky.Nenávidím napěněnou kávu,tak jsem se hned ozvala,že o kávové pěně nebyla řeč - on prý: tak chvíli počkejte (jako než se ta pěna slehne,-ale to byl fakt řádná sklenice,asi bych na to čekala doted - AZ se SLEHNE pěna,dřív by to se mnou šlehlo.).Nakonec mě to tak vytočilo,že jsem mu rázně řekla,že tohle jsem si fakt neobjednala, tak to dotřeně odnesl a pak fakt přinesl,co jsem chtěla,a to muselo být kolem toho tolik keců,no fakt neskutečný.Prostě takoví samolibí frajírci,zvyklí,že zákazníci zdlabou všechno, no předvedla jsem jim,že občas holt mohou narazit.Kreténi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.