| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koníček mořský, přebytky ze zahrady taky rozdám, když někdo něco potřebuje s tím problém nemám.

Ale čím dál víc mi připomíná ten popis jednu mojí vlezlou kolegyni. Z ní jsem byla úplně na prášky, lezla lidem do osobního prostoru, pořád by s každým krafala 8h v kuse,oběd 1,5h nebyl problém.
Naštěstí jsem nikoho tak vlezlého už dlouho nepotkala.

Jinak podniky a firmy se zavírají, žádné courání když tam nepracuješ. Takže nevím tady co bydlím by jsi se do statku nedostala. Vůbec by to nešlo a to jsme jim courali i parkovali ve dvoře. KOVID udělal svoje. I na tom venkově.~d~

Běžně jsem jezdila s manželem do Prahy do firmy, nechal si mě v autě a podobně, nebo jsem přes vrátnici přišla a naložila mu auto s nákupem.Já z něj kolikrát ani nevylezla z vrátnice na auto viděli. Nejde to. NIkdo cizí tam nesmí. Manželovi měří teplotu. Tuhle se podchladila nechtěli ho tam pustit též.(Cimbur to tu psala v březnu taky.:-D) Pokud má někdo jednání online, nebo mimo firmu.

Manžel byl na pile pro dřevo- trámy, je to měsíc. Musel počkat venku před. Přišli se optat co potřebuje, přinesl mu to jeden v roušce ukázat a tak jako jindy, že by si vybral na dvoře co by tak nejraději. Neexistuje. Nikdo tam nesmí.

Kamarád říkal, že k nim do práce též NIKDO nesmí. Ani z rodiny. A to tam děti běžně trávili pár dní z prázdnin.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.