| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U celoelektr. sporáku musíš řešit,jestli máte v domě možnost se napojit na 400V a podle toho především sporák kupovat.
V jednom bytě mám sklokeramsporák se 3 plotýnkama a možností připojení jen na 220V,ale je to pak tak,že když pečeš v troubě a zároven chceš něco dělat nahoře,tak plotýnky nemaj plnej výkon.
Jinak minutku na troubě mám už 15 let a je to paráda, teda mohu péct i bez ní; využívám ji téměř pořád,protože už vím, jak dlouho se mi peče ovocný koláč nebo jak dlouho potřeebuji péct maso,takže nemusím nic hlídat,nastavím třebas pečení o 15 min. méně a ono i když se to vypne,tak se to setrvačností ještě krásně "zadarmo" dopeče.

Ažmi odejde sklokeramika-deska,tak budu chtít jedině s minutkama a taky teda ne indukci,protože mám spousta nádobí,vč. simaxu,která na indukci nepasují a není to pro mě žádná výhra to drahé nádobí,i když všichni píší,jak to vaří rychle~8~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.