| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to já zas jo. Dokonce se toho děti drží. Nebo po mně zdědily velkou potřebu spravedlnosti a bojování za ni. Možná to i odkoukaly.
Prostřední je teda terčem šikany opakovaně už od školky. Ve školce jsem to odhalila, napsala si pár e-mailů s Kolářem, přeposlala je do školky, aby měly návod. učitelky řešily přesně tak, jak Kolář opakovaně zdůrazňoval, že ne (konfrontace...). Pak jsem jednou ty holky zaslechla, jak si šeptají, že dceři ukradly a schovaly hračku a ona ji zas má, že to musí udělat líp. Vlezla jsem do třídy a řekla, že se ví, že se ve školce kradou hračky a ubližuje se dětem a že kvůli tomu tam můj kamarád policajt dal kamery a sleduje, co tam dělají. Kdo bude někomu ubližovat, bude mít PROBLÉM. A byl klid. Ve škole to řešit nešlo, protože ředitel tam šikanu dlouhodobě neřeší a učitel dceru od 1. tř. bil, takže vlastně dal spolužákům pokyn, že tohle dítě je ten pravý terč. Netušila jsem to do 4. tř., okamžitě změnila školu. A zas ji mají v merku takové ty třídní hvězdy. O přestávkách k ní přijdou a komentují, stojíc vedle ní, jak má mizerné pomůcky, oblečení, jak je trapná, blázen... (není to pravda, všechno má hezké, moderní, oblečení sice dědí po sestřenici, ale je hodně drahé, značkové, in, sluší jí. Podotýkám, že není drobná a chodí dokonce do juda. To jí sice nepomáhá se bránit, ale má tam pohyb a partu děcek, co ji nešikanují, takže judo, ZUŠ a skaut jsou pro ni důležité tím, že tam má své místo a normální vztahy. A není bojovného ducha, zápasit neumí. Zápas je jen malá část tréningů, takže jí to nevadí a má judo ráda. A má tam pohyb.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.