| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak tohle znám. Mám kaštanové vlasy, modré oči a hodně světlou pleť, k tomu to obočí úplně bezbarvé, občas si dělám srandu, že jsem měla být zrzka, jenže Pámbu si to nechtěl rozházet s tátou, který rezaté nemá rád a tak ty vlasy na poslední chvíli ztmavil, ale na zbytek už zapomněl. Nad čelem už mám dva pruhy šedých vlasů, takže vypadám jak jezevec a bez barvy na obočí vypadám jak po nějaké kožní chorobě se špatně sedící parukou (lidi bez obočí jsou ještě horší než plešatí). A tak vlasy barvím Syossem, která na šediny chytá dle mých zkušeností nejlíp, co nejpodobnější barvou té mé, obočí Refectocilem, ten drží pár týdnů, holt se chytí i kůže, proto je lepší to udělat na začátku víkendu, protože z kůže to celkem rychle sleze a hlavně doma se dá pracovat opatrně, nanáším ten Refectocil kartáčkem vlásek po vlásku, abych kůži zapatlala co nejmíň, pak se musí opravdu dobře smýt a v pondělí už to vypadá úplně normálně.
Melír bych si osobně nedávala, jednak se mně osobně nelíbí a hlavně ty šediny na mně působí, že mi tam ty vlasy chybí. Splynou totiž jaksi s mou bledou kůží a protože mám do třetice všeho dobrého ~;) ještě androgenní alopecii, opticky to vypadá jako další prořídnutí navíc. Používám na to vlasový zesilovač, který umí zakrýt i odrosty a šediny. Pro tebe by ale něco takového bylo zbytečné, asi by stačily spreje na odrosty nebo řasenky na obočí - na rozdíl od tužek a pudrů na obočí se nesmazávají (vyzkoušeno, v práci nosím čepičku a tyhle věci se hned setřou). Nebo na nejhorší ten Refectocil, i když na vlasy není určen.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.