| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z vedlejší diskuse jsem si vzala pár tipů pro maminku, ale nechci zahlcovat a mám tipy napříč věkovým spektrem, tak otvírám novou "poradnu".
Hledání na netu mě zahltilo, prosím o zkušenosti a úvahu nad praktičností a užitečností, nebo teda potěchou. Budu ráda, když přidáte i vaše nápady a navazující dotazy, proberem všechno všem :)

- garáž na auta pro dvouletého kluka - s výtahem a myčkou, třípatrová, asi jo, a co nějaký hadérek, jakou mají velikost 2r poněkud korpulentní hošíci?

- adjustační ponožky - pro mamku, po té operaci a vůbec, je to k něčemu, recenze píšou že dobrý, máte někdo, víte o někom, kdo má, užívá je nebo mu leží v šuplíku?

- čistička vzduchu nebo difuzér - pro naše, to první, jak je to velké, kam se to má postavit, jak se s tím zachází a co se od toho očekává, užijou to, bo mě zabijou, že je to drahé :) a to druhé, blbnu z těch pojmů sonický, ultrazvukový, co to má mít, aby to bylo účinné a přibližná cena, ať se orientuju, to vlastně u všeho, abych nekoupila a nezaplakala.. U nich se práší, jsou u hlavní cesty, ale nekouří, otec má bronchitidu, furt posmrkuje.

- no a šílenost pro Rišku - kapesní tiskárna, to mi vyskočilo v nějaké reklamě a prostě to chci! Na wish je to za pár stovek, tady hledám a vyskakujou mi samé za 4tis, tak nějak do dvou tisícovek bych dala - jestli někdo máte a napíšete mi, že se to užije, jak teď hodně fotí, jak se to obsluhuje a co se k tomu dokupuje a kolik to vydrží, aby to nebylo za dva měsíce "rozbité". Už něco mám, ale jsou to měkké dárky, asi potěší, deka je kočičková, povlečení s pavučinami, ještě sehnat pyžamo na tu jeho velkost a hubenost, ale tím neohromím, potřebuju nějakou "bombu" :)

- prostírání pro švagrovky a sestru, všichni mají nové kuchyně, tak dizajnové, sice jednoduché, ale ruční práce - není to blbý?, si budou myslet, že jsem na nich šetřila, ale ten materiál taky stojí a sežere ho to dost, i toho času po večerech..
- do školy dávám malé anděly na zavěšení a řetězy s hvězdama, pro učitelky, děckám minecraftové polštářky, pro holky kočkové.

Další se mi zatím vypařilo z hlavy..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.