| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nevím, mně přijde, že někteří mladí strašně kvaltuji. V 16 se mají oťukávat a ne aby spolu bydleli, i když v bytě s maminkou. V podstatě přeskočí mládí a vlezou rovnou do dospělosti. Moje dcera bydlela na střední na intru a vůbec jí to neuškodilo, naopak, naučila se tam vycházet s různými lidmi a taky uklízet po sobě. Měli tam docela přísný režim. Je fakt, že už je to dávno, teď je to možná už jinak. A co se týče té druhé tchýně, tak podle mě, když u ní dcera bydlí, musí se holt přizpůsobit tomu, na co je zvyklá matka jejího přítele. Je to přece její být, její domácnost, děti nejsou plnoleté a soběstačné. Chápu, že syn maminku poslouchá a dcera prostě musí taky, když tam chce bydlet. Nic bych za ní neřešila, chtěla být dospělá, tak ať je. A ty ji taky musíš brát jako dospělou, když jsi jí to dovolila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.