| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím, koníčku, že se pleteš.
Zima 2005/2006 byla ještě v pohodě, alespoň v Praze. V září jsem rodila a fakt to nebylo nic neobvyklého. Ovšem hned ta další, tedy 2006/2007 byla výživná a ty další také, rok na to jsme se totiž stěhovali nahoru do Troji a pamatuji si, že jsem se s kočárkem vůbec nebyla schopna dostat u nás na sídlišti k domu - nebyly prohrnuté chodníky. Já vyšla odpoledne na procházku a ke kamarádce a za 4 hodiny napadlo snad 20 čísel sněhu. Stála jsem s kočárem asi 20 metrů od paneláku, máme ho ve svahu a nebyla jsem schopna se vůbec dostat ke schodům... syn v kočárku usnul... takže jsem ho musela probudit, řvoucího vynést ke dveřím a pak vynést i kočár - ta kolečka do svahu to vůbec neprojela - ani když byl prázdný... A myslím rok nebo dva poté byla v Praze sněhová kalamita, kdy jsme na sídlišti vykopávali auta z pod sněhu a vozili v kufru s sebou lopatu, abysme si vykopali auto na parkovišti a mohli vyjet... Jako fakt. V Bohnicích před nákupním střediskem na parkovišti nás takhle zachraňovali policajti, co parkovali vedle nás - od té doby jsme už vozili lopatu v autě. V Praze se navíc nic neprohrnovalo - ani vedlejší silnice, ani chodníky, takže já vozila syna na bobech do školky, protože 3-leťák to neměl šanci projít. Školku jsme měli celkem daleko.

Pak každý rok napadl a držel v Praze sníh - děti bobovali za domem, až cca do roku 2012/2013 - to byly zas holomrazy a já byla podruhé těhotná s mrňavkou.... cca od té doby je to se sněhem tady v Praze horší a horší, byl max. pár dní...

Od té doby věřím na 7-mi leté intervaly v počasí. Letos tedy věřím, že bude sníh a že ho bude dost. I v Praze. Jsem zvědavá, jestli mi to vyjde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.