| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kočko, tak se taky může projevovat svalová hmota. Já mám 178 cm a vážila jsem cca 65 někdy 66 kilo. Tím, jak jsem celkem vysoká se kazdé kilo, které bych eventuelě zhubla ještě více jakoby zvýrazní, nebo jak to říct. A pak už to ani není hezké podle mě. Už pár let poctivě cvičím, ale na začátku mě právě překvapilo, že váha šla nejdřív dolů, celkem rychle jsem byla na 61 kg, ale pak se to zpomalilo a za pár týdnů, možná spíš tak za 3 měsíce ta váha byla na nějakých 64 kilo a tam se držím pořád - jsou to svaly. Běhat nemůžu vůbec, to mi jde váha strašně dolů a fakt to není pěkné.
Dřepy, to bych nedělala - zničíš si klouby. Sport je hodně, ale jídlo dělá víc. Co cukr - nestálo by za to si ho nechat změřit ?
Jinak nevím kolik je ti, ale u někoho po 40 to už také nejde tak rychle. Tak se tím hlavně nestresuj. Abys nebyla sice hubená, ale nervozní vyštěkaná baba. To za to nestojí. Pro srdce, cevy, krevní oběh děláš hodně. Zkus trochu víc pohlídat jídelníček a když to nezabere tak vel 42 opravdu není žádná tragédie. A možná si ještě můžeš nechat zkontrolovat štítnou žlázu.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.