| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krásko, já nevím, jak to bylo se salmonelozou obecně, tenhle můj zážitek byl tuším 1995, takže ne o tolik dřív než tvůj, ale mně do té nemocnice naši odvezli poté, co se mi nedařilo pořádně srážet horečky (měla jsem i přes 40), chodila jsem čím dál častěji na záchod (předtím to vypadalo spíš na chřipku) a při jednom pokusu onu místnost opustit jsem omdlela. Vezli mě tedy nejdřív do "naší" obyč. městské nemocnice, ale tam, jak se doslechli o průjmu, lifrovali mě pryč, že by museli všechno desinfikovat. No, a když už mě naši těch 70 km do Liberce odvezli (s těmi historkami o horečkách a omdlévání), tak si mě tam nechali. A když už jsem tam jednou byla, nechtěla mě pustit ani hned tak, to víš, infekční oddělení. Stejnou nemoc měl nejspíš i můj tehdejší přítel a jeho otec, ale jim nebylo tak zle, jen běhali na záchod a nikam s tím tedy nešli. Já si ten horší průběh způsobila asi tím, že jsem od Po do Čt šla na trénink, i když mi nebylo dobře, čímž se bakterie (nebo co to je) asi pěkně pomnožila ... V Pá přišly horečky, odjezd do nemocnice v So večer ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.