| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, nechala jsem si dneska přivézt týdenní nákup, takže budu muset vařit něco z toho :)
Zatím má časově pevné místo jen pečená kachna (stehna a křídla) s bramborovým knedlíkem a červeným zelím na sobotu a kachní prsa v marinádě (sojová omáčka, česnek, zázvor, med a chilli) s rýží a salátem z červeného zelí s česnekem na neděli. No, a velikonoční nádivka buď už o víkendu nějaký den k večeři, nebo až v pondělí.
Jinak mám rámcově v plánu kapra na másle, telecí blaquette s čerstvými těstovinami, polévku ze zeleného chřestu, polentu se smetanovými žampiony, brokolici s čedarovou omáčkou, kořeněný hermelín zapečený v listovém těstě a baba ghanoush. A pak děti projevily velkou touhu po IKEA kuličkách, tak jim je asi udělám z toho mletého krůtího, které jsem původně plánovala spíš na krůtí sekanou.
Ale ještě se může klidně jídlo nějak přeskládat, možná nakonec použiju ten chřest spíš na quiche třeba, možná z kapra udělám třeba spíš kapří hranolky.... nevím :)

No a pak na dny, kdy jsem v práci, jsou tu různé šunky, sýry a tak, z toho si nejspíš děti s manželem udělají někdy k večeři tousty. No a pak jsou tu nachos, určené k zapečení s konzervou heinz fazolí a strouhaným čedarem, to si taky dělají děti víceméně samy. A pak si manžel do nákupu přidal obalovanou tresku z marks spencer, že prý si možná upečou tu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.