| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já city chovám , asi jako když najdeš zraněné zvířátko a vypipláš ho. Do mojí "péče " se dostal , v momentě kdy byl v podstatě opuštěn , bez bytu ( ten s přítelkyní rekonstruovali a pak na to zůstal sám a musel hledat ještě nějaké provizorní bydlení ) a v práci ( nové,náročné ) byl ve zkušebce ( přešel z jiné divize korporátu), kdyby ho vyhodili nemá z čeho splácet hypo..... ....asi jsem ho v tom nemohla nechat...ale ted´je to mladý ,zdravý, velmi dobře vypadající mladý muž s dobrým místem , platem a smlouvou na neurčito.....ano, zasloužil se nejvíc sám, ale moje podpora k němu byla velká ....ale ted´už ji nepotřebuje
A ted´co ? Přátelství to není , soukromě se nestýkáme, nepíšeme si , nic.... ústup do kolegiality se jeví jako nejzdravější postup. Ale mám mu to nějak sdělit? Doted´jsme si psali, já se zajímala, jak pokračuje jeho rekonstrukce, jak zvládá nové projekty ...a ted to utnu....Nevím jak tento vztah vnímá on, ale nerada bych aby měl pocit , že po přítelkyni ho přes palubu hodila i "kamarádka" ( ale asi si fandím ... ) Mám mu říct " Od ted´takhle už ne anebo to nechat přirozeně vyšumět ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.