| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pulko, to mi u partnera taky vadilo, ja bych na vylet vyjela v 8 rano a dejme tomu v 18 byla doma, clovek by si jeste pak odpocinul a neco dal vecer k jidlu, v poledne by si dal nekde obed....ale ne, my vyjeli treba ve 13, protoze on se musel dospat, obed jsme si doma uz nedali, protoze to podle nej byla skoda casu, pak jsme se hladovi nekde plazili, protoze na obed prece nepujdeme, kdyz jsme jeste poradne nebyli na vylete, pak jsme skoncili vylet v 19 hodin nebo jeste pozdeji, odplazili se nekam na veceri a jeli v noci domu, dite spalo v aute a spici jsme ho nesli z auta - a druhy den jsme byli zbytecne unaveni

na druhou stranu nekteri predchozí partneri mne nutili jet na vylet v sobotu v 6:00 hod rano z vlakoveho nadrazi, takže predtim jeste hodina cesty na nadrazi z meho sidliste....a ja v te dobe pracovala 12 hodin denne od pondeli do patku, tak to mi taky nevyhovovalo

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.