| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Takže vadí děti, co si venku hrají a jsou u toho samozřejmě hlučné. Řešení: strčíme jim do ruky mobily a sluchátka a budou jen dřepět a čučet a budou ticho jako pěna."

Konzervo, jak jsem psala v předchozím příspěvku - pokud člověk chce, tak i v tomto najde rozumnou míru. U jedněch ze sousedství kluk od rána do večera mydlil kopačákem do zdi, kterou mají na maličkém pozemku - kdybych to neslýchala, nevěřila bych jaký hluk toto může vydávat, jak to rezonuje celou ulicí. Před tímto nešlo nikam uniknout, ani třívrstvá okna to nezachytila, statečně jsme to všichni roky poslouchali. Teď je nějakou dobu už klid (údajně si někdo přišel postěžovat)... Ulevilo se nám všem. Opravdu je vidět, že dnes lidi drží děti více doma, zavřené na vlastních zahradách a výrazně menších než bývaly třeba u nás ve vesnici, kde jsem já vyrůstala. Ovšem za mě to fakt bylo o tom, že jsme trávili většinu dne venku - pole, louka, les, ulice, veřejné houpačky, kolotoč... Byly naprosté výjimky, kde měli na zahradě bazén, trampolínu neměl nikdo, takže dětí bylo mraky na koupalištích a venku. Já se přiznám, že mi občas přijde strach o děti až nenormální. Přece děti potřebují mít prostor, kdy jsou sami - bez neustálého dohledu rodičů... Toto tady téměř není vidět - venku bez dohledu jsou opravdu jen výjimky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.