| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro, omlouvám se, že tady vstupuji do vlákna. Nejsem tu dlouho registrovaná, ale roky jsem to tu četla a pamatuji si, že v nějaké diskuzi se řešilo zda pozvat nebo ne neohlášenou návštěvu a ty jsi zmínila, že vhledem ke stavu tvého bydlení bys kamarádku nepozvala, když by šla okolo a chtěla třeba na wc nebo napít (ppokud se mi to neplete. A profesní zvědavost mi nedá, abych se nezeptala, kde je překážka si to doma upravit podle toho, jak by sis přála? Mám totiž klientku, která si zaskládala po strop rodinný dům až tak, že byla donucena si koupit byt a ten už má taky zaskládaný. A vím, že se trápí, nechce se ale svých věcí zbavit a já ji nemám jak pomoci. Nevím, v jakém stavu máš bydlení ty, ale je něco, co by ti pomohlo? A píšu to jako člověk, co rozhodně není na pořádek ras a podle některých mám doma binec, ale nemám problém si někoho pozvat. Pak dokážu během hodiny to "profackovat" (kuchyň, podlaha, koupela, wc) na únosnou mez na své poměry. Samozřejmě pokud nechceš, nemusíš na mě reagovat, ale vím, že bydlení a stav domácnosti jsi zmiňovala často.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.