| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky resim uz dlouhodobeji koleno - dle rtg ciste,muj velmi dobry ortoped mi povidal o menisku,coz neni na rtg videt a navrhuje mi artroskopii.
Jenze artroskopii jsem si nastudovala na netu a neni to vubec vsespasne a nemusi se to povest tak,abych zase skakala jak lanka jako pred bolestivym meniskem,coz mi tento dr.bohugel taky potvrdil.
Chodila jsem na vitaminove injekce do kolena a taky beru nejaka homeopatika na toto,doporuceno od mudry,ktera se zabyva homeopatii.
Nedavno mi muj ortoped po prohmatani udelal obstrik,ze se mi po tom velmi ulevi a taky ze jo.
Nechala jsemsi od nej taky napsat rehabky.

No je tohle vse lepsi,ale opet ne vsespasne,mohu zapomenout na trebas 10km pochody,ale kdyz vim,ze pujdu dal,tak si na koleno nasazuju bandaz a to velmi kolenu ulevi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.