| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ, můj starší syn jezdí na tábory od 7let. Později praktikant, nyní dělá vedoucí.

A ten razí heslo:
Vždycky na 14dní. A do 10let poprvé. Ideálně v 7. (Jeho slova: pak už jsou ty děti většinou staré, nepřijímají tak dobře pravidla, jsou do puberty a prázdniny jsou zvyklé trávit jinak, že se jim tam už nikdy líbit nebude). Pozoroval to roky jako malý a 7let to pozoruje jako ten pečovatel.

Vysvětlení syna:
Protože první 4-5 dní si zvykáš na režim, jídlo, kamarády, které neznáš a hned jedeš domů, nemáš čas si to tam užít. Takže pokud je 14dní, tak ten zbytek tábor si to dítko užívá.

A zrovna ty popisuješ, jak syn potřebuje na vše čas, pro něj by ten tábor bylo potřeba jako kdysi ty tři týdny. Aby si v tom našel zalíbení.

A přiznám se, že já jsem zrovna z těch co poslala syna na tábor a neptala se ho moc. Jen jsem mu popsala, všechny možné zážitky co jsem na táborech zažila já. A tajně doufala, že to klapne. Jo klaplo to tak, že jsem po 14dnech nakládala ječící dítě, že tam chce ještě být.

A zrovna loni jsem prohlížela fotky, když mu bylo sedm stojí tam u zábradlí. A nyní když tam dva dělají vedoucí.~t~

A o víkendu se byl syn kouknout na tábor kam tyhle " děti" jezdili před 17 a víc lety. a jelikož mi tu Sopku kdysi někdo doporučil zde, že jeho děti nechtějí v 13letech jezdit jinam.
Tak těmhle co tam jezdili, znají i ten původní tábor, bude jim kolem 25-30lety a jezdili do Křeničné u Živohoště na Slapech. Hygiena to tam nedovolila už pořádat. Nechali to zchátrat. Velmi smutné fotky. Bylo vidět , že vzpomínek mají spoustu na to místo. A jako zázrakem tam v jakési místnosti přežila perníková chaloupka co vyráběli. ~n~ Včera jsem nad těma fotkama z toho místa skoro brečela, taková Pripjať v CR.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.