| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak je návštěva a návštěva
opravdová návštěva je taková ta, na kterou se musíš připravit, musíš se jí věnovat, většina žen asi řeší i nějaké to pohoštění a tak - taková neohlášená návštěva častěji než jednou za kvartál je opravdu trochu moc a pokud to dělají titíž lidé ozvala bych se

na druhou stranu dceru a opravdu dobré kamarádky nebo blízké příbuzné neberu jako návštěvu. Možná by si tady příště naříkala, že za tebou dcera už měsíc nebyla, kdybys po ní chtěla, aby návštěvy u tebe plánovala a hlásila. U těchle lidí beru, že prostě přijdou jak se jim to hodí a vidíme se častěji a nijak mě pokud jsem stejně chtěla být doma neomezují tj. můžu si nima dělat běžné domácí práce a ještě si řeknu o pomoc (Maruš pověsíš mi prádlo, já zatím kouknu na tu marmeládu) nebo si naopak hodit kopyta na stůl a dát si dcerou kafčo a odfrknout. Vadilo by mi to jen tehdy, kdy by se očekáválo, že třeba kvůli tomu zruším sport apod.

Mám jednu kamarádku a ta takhle funguje se svou nej kámoškou. Tráví spolu třeba půl dne, vyzunknou flašku vína a u toho vaří, pečou, makají na zahradě. Klidně jedna u druhé, ale prakticky by je nenapadlo péct třeba vánoční cukroví večer sama, automaticky přijde jedna k druhé, dají si svařáček a svoje domácnosti již znají tak dokonale, že nějaký provozní bordel fakt neřeší. Děti již teda mají obě z domu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.