| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, to je právě to...já vlastně všude nosím to stejné...tedy po městě, jinak samozřejmě na výlety mám několik velikostí různých výletních batůžků, od malinkého až po větší krosnu...a třeba do divadla zas jen malou kabelku...ale běžně po městě chci něco, co budu nosit všude, bude se to hodit pokud možno ke všemu, já nechci pořád ty věci přendavat, vyhovuje mi, že tam mám pořád to, co potřebuju a nemusím to vyndavat a přendavat....prostě něco, kde mám trvale peněženku, klíče, mobil, kosmetickou taštičku, deštník, složenou látkovou nákupní tašku, menší desky, kam si dávám různé papíry a dokumenty, když nechci, aby se mi něco v tašce zmačkalo, téměř vždy tam mám knížku...vejde se tam v případě potřeby malá láhev s pitím...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.