| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám je ráda - když je to teda tak, že si člověk může vybrat. Nemůžu moc lepek, takže covidová opatření alá "na snídani dostanete stoletý zatavený muffin nebo sendvič" mi fakt moc nepomohla.

Nejvíc jsem si užila snídani v jednom hotelu, kde dávali teplé ovoce (borůvky, maliny, jahody), zřejmě to bylo myšlené na wafle, ale já si to dávala do jogurtu / cottage - od té doby si to tak dělám doma k snídani.

Hotelové snídaně považuju za účelné - najíme se (právě i ta vejce nebo tak, něco důkladnějšího), protože pak můžeme oběd nějak ošidit - a pak jdeme na pořádnou večeři. Z USA - lidi si běžně balí věci od snídaně, spousta lidí raději jí na pokoji než v jídelně - a i my jsme si občas brali věci jako třeba vejce natvrdo nebo jogurt. Když zaplatím $$$ za hotel, tak mi fakt nepřijde divný odnést si jedno vejce natvrdo a dva jogurtky (všechno položky pod dolar)

Ke covidovým pakárnám - jako paní servírující věci jako v bufetu byla OK (hotel nebyl narvanej, byl čas si to objednat), nejhorší asi byl rádobyluxusní hotel, kde jsme si snídani na ráno večer objednali - a ráno jsme měli za dveřma tašku se snídaní. Já jsem si objednala omeletu (viz. nemůžu lepek) a přišla mi mikrovlnkovatelná mražená omeleta zatavená v igelitu. Jako ok, mikrovlnkovala se v igelitu v mikrovlnce - ale co dál? Hotel kvůli covidu prý nesměl dávat talíře, ani papírové, natož příbory... nevím, jak si to představovali - jako že budu omeletu jíst z ručníku, nebo lízat z prostěradla, nebo jak jí vůbec (horkou) dostanu z té mikrovlnky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.