| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inspirovaná diskuzí jinde, kde jen čtu, ale nepřispívám. Jaké „divné“ věci děláte? Já např:

- Vadí mi, když věci nemají své místo a nejsou v dané pozici“ – např. hrníčky s uchy doprava, nože podle velikosti atd. Pokud to někdo dá jinak, tak si nemůžu pomoct, ale musím to jít přerovnat.
- Časopis čtu odzadu, knihu nikdy
- Když věším prádlo na šňůru, věším od největších kusů oblečení po nejmenší (u mamky nemají sušičku)
- Když jím, tak si to nejlepší sousto nechám nakonec. Když jím něco, kde mi nějaká část jídla až tak nechutná, sním ji nejdřív, a to lepší až potom. Asi na spravení chuti, nebo co…
- Krupici jím zásadně od okraje směrem ke středu, nikdy nemíchat
- Když jdu v noci sama, a bojím se, tak předstírám, že s někým telefonuju :D
- Občas si řeknu, na kolik loků vypiju pití
- Jím syrové sladké kynuté těsto
- Miluji kombinaci fazolové polévky se smetanou a k tomu přikusovat bramboráky
- Neumím cucat bonbony a lízat nanuk – všechno koušu
- Trhám a šlapu po kuličkách pámelníku (ale jen pár)
- Neumím kýchat jako dáma – vždycky hlasitě
- Mám ráda vůni Londýnského metra
- Než se odjede na dovolenou nebo prodloužený víkend, musí se doma uklidit a vyměnit ložní prádlo. Aby se přijelo do čistého a naklizeného.
- Když používám pastelky, tak než je uklidím, tak všechny ostrouhám do špičky, aby byly připravené na příště
- Jedna kolegyně si posypala solí sladkovodní meloun, prý to zintenzivní jeho chuť. Zatím jsem neměla odvahu to zkusit. A jednou jsem viděla muže, co pil sprite se smetanou do kávy.

Ale jinak jsem normální :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.